#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Київщина
Анонси
Вишгород
Спорт
Різне

Нацгвардійці змагатимуться з кросфіту

07.06.2019 Косянчук Інна 0

Чемпіонат Національної гвардії України з функціонального багатоборства відбудеться у Києві та Вишгороді

Проведення змагань з функціонального багатоборства (кросфіту) Нацгвардія України започаткувала у 2015 році. Вони стали щорічними набули популярності серед військовослужбовців не тільки Нацгвардії України, а і інших силових структур та правоохоронних органів України.

8 червня в Києві, на території Хрещатого парку (Арка Дружби народів) та 10-11 червня у Вишгороді на території військової частини 3027 відбудеться черговий Чемпіонат Національної гвардії України з функціонального багатоборства (кросфіту). У змаганнях візьмуть участь найбільш фізично підготовлені військовослужбовці військових частин НГУ зі всіх регіонів України, більшість з яких учасники бойових дій.

Буде залучено 17 збірних команд (1-а група – 5 збірних команд від ОТО, 2-а група – 6 збірних команд (в/ч прямого підпорядкування), 3-а група – 6 збірних команд (в/ч з ОВО). Загалом – 127 учасників.

На захід запрошені: представники Міністерства внутрішніх справ України, Міністерства молоді та спорту України, Міністерства оборони України, Міністерства у справах ветеранів, Київської міської державної адміністрації, національного Олімпійського комітету, федерацій України з функціонального багатоборства, військово-спортивних багатоборств, практичної стрільби та інші.

Програма чемпіонату:

8 червня – (м. Київ, Хрещатий парк, вул. Володимирський узвіз, «Арка Дружби народів»):

12.00 - 12.30 урочисте відкриття змагань

12.30 -18.00 проведення першого виду змагань (особисто-командна силова вправа).

10 червня 2019 року (м. Вишгород, вул. Генерала Кульчицького, 1, в/ч 3027):

09.00- 14.00 проведення другого виду змагань (воєнізований крос зі стрільбою, метанням гранат та подоланням перешкод у складі підрозділу (командна силова вправа).

11 червня 2019 року (м. Вишгород, вул. Генерала Кульчицького, 1, в/ч 3027):

09.00- 13.00 проведення третього виду змагань (військово-спортивна естафета (командна силова вправа);

13.00 – урочисте закриття змагань.

Акредитація представників ЗМІ до 18-00 07 червня 2019 за електронною формою http://ngu.gov.ua/ua/akredytaciya та за телефоном: 093 529 77 84.

Різноманітність фізичних вправ та поєднання їх з виконанням практичних стрільб, метанням гранат, подолання перешкод, які виконуються в складі підрозділу, максимально моделює виконання службово-бойових завдань за призначенням, що робить Чемпіонат Національної гвардії України з функціонального багатоборства не повторними та дуже видовищним.

Джерело: Національна гвардія України