Новини
Ірпінь

Наступного засідання Ірпінська міська рада планує віддати під забудову ще одну ділянку заплави


Громадський діяч Олексій Зіневич повідомляє, що на найближчому сесійному засіданні, яке відбудеться 8 квітня, під забудову планується перевести ще декілька ділянок на заплаві річки Ірпінь, що належить до Смарагдової долини України.

За його інформацією, компанія ТОВ "Омегабілд", що зводитиме там будинки, належить покійному депутату міськради Миколі Куровському, а також партнерці ексмера Ірпеня Карплюка Наталії Бойчук, на яку записана чимала частка його бізнесу та Вірі Бурдейній, інформацію про яку Зіневич пообіцяв розкрити згодом.

Зауважимо, що ділянка, яку планують забудувати, як і решта на заплаві має цільове призначення "для ведення селянського господарства".

May be an image of текст «map.land.gov.ua/?cc=3368980. введть кадастровий номер чи населений пункт 1000m ม нформация нформация про длянку кадастровий номер: 3210900000:01:172:0253 тип власност: приватна власнсть цльове призначення: 01.03 для ведення особистого селянського господарства для веденя особистого селянського господарства площа: 8.1422г é замовити витяг про земельну длянку нформация про право власност та речовi̇ права запит на отримання документаци iз землеустрою»

В порядку денному на сайті міської ради дане питання вказане без прізвищ та конкретних адрес.

May be an image of текст «48. 49 50. 51. питання вддлу мстобудування та архтектури доповдач: сапон M. M. начальник Biddiлy про затвердження детального плану територй земельних дилянок по вул. 11 лния в M. ірпінь про надання дозволу на розробку детального плану територи

Нагадаємо, що на сусідніх ділянках забудова заплави вже набирає обертів. Вже через два тижні після голосування на сесії, на ділянках, що також призначені під селянське господарство, почались активні будівельні роботи