Здоров'я
Україна-суспільство

Наступного року в Україні почнуть COVID-вакцинацію бустерними дозами – МОЗ

Україна готова до запровадження бустерної вакцинації препаратами від COVID-19.

Наступного року в Україні почнуть COVID-вакцинацію бустерними дозами – МОЗ - зображення
Фото: Facebook

Про це розповів очільник Міністерство охорони здоров'я Віктор Ляшко, передає BBC Україна. Щеплення бустерною дохою планують розпочати вже з січня 2022 року.

“Ми не тільки збираємось, ми повністю готові. Вакцин в Україні вистачає. Міністерство охорони здоровʼя уже підписало контракти на поставки на наступний рік. Нам вистачить і для бустерної, і в разі необхідності для повного циклу ревакцинації ще двома дозами".

Віктор Ляшко

Щодо вакцинальної кампанії в країні, міністр озвучив плани МОЗ щодо кількості імунізованих громадян. Так, до кінця року 40% населення країни мають зробити щеплення проти коронавірусу.

Хоча є у МОЗ і більш амбітні цілі – "70% щеплених українців принаймні однією дозою”.

Орієнтовно МОЗ очікує, що у січні-лютому 2022 року (або й раніше) бустерна доза стане доступною.

"Це залежить від багатьох факторів. Якщо українці масово підуть і зроблять перше щеплення, у нас будуть першим щепленням вакциновані принаймні 60% або двома дозами 50%, я як міністр охорони здоровʼя відразу ухвалю рішення, і запустимо бустерне вакцинування" — резюмував Віктор Ляшко.

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш  Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Також читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube.