#міська рада #міська рада #Розслідування #міська рада #Розслідування #Діти #ірпінь #Карплюк #міська рада #ірпінь #Освіта #ірпінь #міська рада #Земля #ірпінь #історія #міська рада #Освіта #ирпень #Діти
Новини
Всесвіт
За кордоном

NASA запрошує всіх бажаючих долучитися до проєкту «Планетарний патруль»

04.10.2020 0 Бобрик1 Юлія1 0

Як зізнаються в агентстві, у них накопичилося чимало інформації про далекі світи, екзопланети, включаючи і потенційно населені, а проаналізувати її не вистачає ні фахівців, ні часу, тож без допомоги «добровольців» не обійтися.

Скрін з NASA

Про це повідомили на сайті NASA.

NASA запустило новий проєкт під назвою «Planet Patrol». Головний об'єкт дослідження – транзитні екзопланети. Це об'єкти, виявлені за допомогою методу транзитної фотометрії, під час якої апаратура фіксує періодичні зміни яскравості далеких зірок, коли екзопланети проходять між ними та спостерігачами на Землі. В агентстві наразі зберігається величезна кількість знімків таких затінених зірок, натомість ефективний алгоритм для їхнього аналізу так і не розроблено. Тому й запрошують всіх охочих, зокрема вчених, долучитися до проєкту.

Ще одна причина, чому NASA потрібні добровольці, криється в бажанні випробувати якомога більше різних методів пошуку екзопланет. Варто зазначити, що в агентстві вже діє проєкт Planet Hunters TESS, в якому приватні особи допомагають вивчати ті ж самі космічні об'єкти, але за допомогою інших методів. А, як відомо, чим більше інструментів та технологій винаходять, тим більше потрібно робочих рук для їх застосування.

Нагадаємо, у вересні NASA повідомило про початок нового сонячного циклу.