#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Світ-суспільство
За кордоном

NASA оголосило серед співробітників конкурс ідей для боротьби з COVID-19

02.04.2020 Бобрик Юлія 0

Національне управління з аеронавтики і дослідженню космічного простору США (NASA) анонсувало проведення конкурсу ідей серед своїх співробітників для пошуку рішення по боротьбі з епідемією коронавірусу. Про це в середу, 1 квітня, повідомляється в прес-релізі відомства.

«За останні кілька тижнів я чув від співробітників про бажання допомогти нації в цей безпрецедентне час... Я з нетерпінням чекаю можливості побачити, які ідеї ми отримаємо і який внесок вони можуть зробити у відповідь COVID-19», – розповів директор управління Джим Брайденстайн.

Він зазначив, що конкурс відбудеться на спеціально створеній внутрішній краудсорсінговій платформі [email protected] Перший розгляд ідей заплановано на 15 квітня.

Брайденстайн підкреслив, що NASA вже співпрацює з Білим домом і урядовими організаціями в сферах розробок нових засобів індивідуального захисту, апаратів ШВЛ і за напрямками моніторингу і прогнозування поширення пандемії. Крім цього, відомство бере участь у розробці вакцини від коронавірусу за допомогою суперкомп'ютерів і з застосуванням можливостей штучного інтелекту.

Зазначимо, що на сьогодні в США захворіло більше 200 тисяч людей, причому кількість хворих лише в Нью-Йорку (83,901) більша ніж у Китаї (81,554) за весь період епідемії.