Новини
Бородянка
Немішаєве

Народний депутат зустрінеться з мешканцями Клавдієво-Тарасове, аби «припинити обопільну ворожнечу»


Народний депутат Ярослав Москаленко планує ініціювати зустріч з мешканцями Клавдієво-Тарасове аби разом «знайти вихід із патової ситуації».

Нагадаємо, мешканці Клавдієво-Тарасове запевняють, що процес реформи децентралізації в їх селищі навмисно гальмується. Протягом півроку клавдіївчани не могли домогтися проведення громадських слухань щодо формування ОТГ.

На початку лютого громада Клавдієво-Тарасове ініціювала зустріч з очільником селища. У зв’язку із затримкою процесів децентралізації люди вийшли до селищної ради. Вони вимагали врешті-решт визначити дату проведення громадських слухань, щодо подальшої долі населеного пункту.

Натомість на самих громадських слуханнях замість того аби розглядати три питання куди приєднатися: до Бучанської, Микулицької чи Бородянської ОТГ, селищний голова Михайло Скиба розпочав зібрання з об’яви – на слуханні буде розглядатися лише одна пропозиція.

Тож вже третій місяць громада селища відстоює своє право на вибір. Наразі рішення селищного голови мешканці Клавдієво-Тарасове оскаржує в суді.

«Поки що складається суб'єктивне враження, нібито громада розкололася навпіл», – написав на сторінці в соціальних мережах Ярослав Москаленко. – «Потрібно припинити цю обопільну ворожнечу, яка нікому не приносить користі», – вважає Народний депутат, додавши, що пропонує провести особисту зустріч з мешканцями Клавдієво-Тарасове, аби почути всіх.

Зручний день і час депутат пропонує громаді селища обрати самостійно написавши свої варіанти під дописом у Facebook.