#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Україна
Політика

Народний депутат вийшов з фракції "Слуга народу" (ВІДЕО)

30.11.2021 0
Народний депутат Роман Соха вийшов із фракції «Слуга народу».

Про це він повідомив під час виступу з трибуни парламенту.

Своє рішення про вихід з фракції Роман Соха пояснив розчаруванням у політиці президента України Володимира Зеленського та рядом нових призначень у владі.

«Я не хочу і не можу бути дотичним до людей, які не відповідають тим принципам, які ми декларували, йдучи на вибори. Я хочу бути чесним перед собою і виборцями. Саме тому я прийняв важке, але справедливе рішення – я виходжу з фракції Слуга народу», – додав нардеп.

За його словами, востаннє він спілкувався з головою держави більше як рік тому. Нардеп уточнив, що комунікація із президентом «важка».

За словами Романа Сохи, депутатів які готові вийти з фракції, вже понад 10 людей.

Останньою краплею народного депутата стало призначення колишнього гендиректора «Запоріжсталі» на посаду заступника голови Офісу президента.

 За словами нардепа, заяву про вихід він уже передав спікеру Верховної Ради Руслану Стефанчуку. Це перший самостійний вихід із фракції Слуга народу.

Відзначається, що він був обраний не за список партії, тому вихід із фракції не приведе його до втрати депутатського мандату.

При цьому Роман Соха вже долучився до міжфракційного об’єднання «Розумна політика», створеного ексспікером Верховної Ради Дмитром Разумковим.

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш  Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Також читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube.