Пластуни передали Вифлеємський вогонь миру українським бійцям на передову
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/01/81300340_10156826928417393_7491866399652970496_o-2000x1500.jpg)
Це світло з Вифлеєму — символ добра, злагоди, різдвяного тепла та миру запалало зокрема на позиціях в околицях міста Попасна і Світлодарської дуги.
Про це повідомили у «Пласті» – національній скаутська організація України.
Команда пластунів-добровольців долучилася до проведення заходів з передачі Вогню мешканцям прифронтового Бахмута та військовим підрозділам у Сєвєродонецьку. А вже далі — військові поширюватимуть Вифлеємський вогонь на передову до своїх військових частин. Окрім вогню пластуни передали військовим і різдвяні подарунки.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/01/80990573_10156826928452393_968328569048530944_o-2000x1500.jpg)
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/01/81039053_10156826928427393_862967497949708288_o-2000x1500.jpg)
«Привозимо вогонь з Вифлеєму на фронт вже шостий рік, відколи у нас в країні війна. Передаємо це Світло українським воякам, як символ нашої поваги і подяки за те, що вони захищають рідну землю», — повідомив пластун Роман Орищенко.