Нагрішив - у тюрму: у Фастові спіймали церковного крадія, який втік з суду
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/06/pytavshiysya-zadushit-11-letnego-syna-pyanyy-muzhchina-arestovan-v-bashkirii-glav.jpeg)
Фастівська місцева прокуратура скерувала до суду обвинувальний акт за фактом крадіжки церковного майна згідно ч. 3 ст. 185 КК України (вчинення таємного викрадення чужого майна, вчиненого повторно, поєднаного з проникненням у інше приміщення) та за втечу з суду за ч. 1 ст. 393 КК України (вчинення втечі з-під варти, вчиненої особою, яка перебуває в попередньому ув’язненні).
Про це повідомили у прокуратурі Київщини.
Мова йде про 38-річного жителя Києва, який на початку квітня 2019 року неодноразово проникав до фастівських церков та викрадав звідти церковне начиння: а саме срібні хрестики, ікони, ладанки та перстні.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/06/14093117-620x350.jpg)
Але засуджений, усвідомлюючи невідворотність понесення покарання, після проголошення ухвали слідчого судді про обрання запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою, втік з приміщення суду та переховувався.
Фастівські поліція та прокуратура встановили місцезнаходження втікача, його затримали та помістили до слідчого ізолятора.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/06/kradigka.jpeg)
Крадію загрожує до 6 років позбавлення волі.