На Вишгородщині та Іванківщині тривають профілактичні відпрацювання на воді
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/09/0923_vodni_zahody_osn.jpg)
Під час заходів забезпечення публічного порядку та безпеки на воді складено 4 адміністративні протоколи
Водна поліція Вишгородського району, полк поліції особливого призначення спільно з інспекторами рибоохоронного патруля Київщини та Державною екологічною інспекцією, а також спеціалістів водного контролю і нагляду за безпекою судноплавства на річковому транспорті Профілактичні заходи для забезпечення публічного порядку та безпеки на воді у Вишгородському та Іванківському районах.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/09/0923_VOdni_zahody1.jpg)
«Правоохоронці перевірили понад 44 плавзасоби на акваторії Київського водосховища та провели 44 профілактичні бесіди. Також будо складено 4 адміністративні протоколи за ч.1 ст.116 кодексу України про адміністративні правопорушення. Водіїв перевіряють на вміст алкоголю у крові під час керування водного транспорту», повідомляє Вишгородський відділ поліції.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/09/0923_Vodni_zahody2.jpg)
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/09/0923_VOdni_zahody3.jpg)