#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Київщина
Вишгород
Здоров'я
Київщина-суспільство

На Вишгородщині створено додаткові групи реагування патрульної поліції

23.03.2020 Косянчук Інна 0

Відучора, 22 березня, вулицями Вишгорода почали курсувати екіпажі поліції, які через гучномовець закликають людей дотримуватись запроваджених карантинних обмежень.

Поліція наполегливо рекомендує містянам без крайньої необхідності не залишати місця свого проживання.

Вишгородський відділ поліції створив додаткові групи реагування патрульної поліції для недопущення порушення правил карантину За минулий тиждень Вишгородськими поліцейськими складено 6 адміністративних протоколів за ст. 44-3 (Порушення правил щодо карантину людей) Кодексу України про адміністративні правопорушення. Санкція статті передбачає накладення штрафу від однієї до двох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

«Також поліцейські, реагуючи на звернення громадян, перевірили зазначені в заявах заклади харчування. Вони виявилися закритими», інформує Вишгородський відділ поліції.

Звичайно, порушують правила не лише підприємці. Немало жителів міста сприйняли карантин як додаткову відпустку. Зокрема, на небережній Вишгорода люди влаштували веселі вихідні. «Люди розважаються, п’ють пиво, і навіть бачила, як двоє молодиків пили по черзі з однієї пляшки», розповіла жителька Вишгорода Оксана. Поліцейські на це теж намагаються реагувати. «Проводимо профілактичну роз’яснювальну роботу серед громадян, в тому числі серед неповнолітніх та батьків з дітьми, які перебувають на дитячих і спортивних майданчиках, скверах, набережній Київського водосховища та інших місцях відпочинку. Закликаємо не створювати скупчення людей та дотримуватись безпечної відстані (щонайменше 1,5 метри), а також не нехтувати санітарно-гігієнічними правилами і користуватися захисною маскою та дезінфікуючими засобами. Нині насамперед говоримо про колективну відповідальність. Просимо кожного розуміти, що за вашими діями чи бездіяльністю стоїть життя і здоров’я оточуючих», зауважує Вишгородський відділ поліції.

Також учора Вишгородські поліцейські долучилися до флешмобу з підтримки медиків та закликали громадян залишатися вдома під час надзвичайної ситуації.