На Вишгородщині рибалки за день завдали понад 15 тис грн збитків
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/10/1024_ulov1.jpg)
Під час рейду Київський рибоохоронний патруль зафіксував низку грубих порушень правил рибальства.
Учора, 23 жовтня, Київський рибоохоронний патруль «спіймав» порушників, яких ніби й браконьєрами не назвеш – не в промислових масштабах ловили рибу, а тим часом кількість їхнього улову уже «тягнула» на адмінпротоколи.
«На Київському водосховищі, поблизу села Козаровичі Київської області виявлено громадянина, який добув 10 кг риби, чим перевищив добову норму вилову на 7 кг (6 шт. судака). Завдані збитки у сумі 3 060 грн. Згодом рейдова група викрила порушника, який добув 13 кг риби, серед якої були водні біоресурси з ознаками вилову методом «багріння». При перевірці рибпатрульні виявили рибу: судак - 24 екз. та по одному екземпляру чехоні, ляща та синця. Нанесені збитки становлять 12 631 грн. На винних осіб складено протоколи за ч. 4 ст. 85 КУпАП. Крім того, в забороненій зоні греблі Київської ГЕС, що в м. Вишгороді, складено два адмінматеріали за ч. 3 ст. 85 КУпАП за порушення правил рибальства, повідомив Київський рибоохоронний патруль.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/10/1024_ulov3.jpg)
УВАГА! Якщо Ви стали свідком порушення правил рибальства чи збуту водних біоресурсів оперативно повідомляйте на «гарячу лінію» рибоохоронного патруля Київщини: (068) 642-80-26 або (099) 341-73-18.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/10/1024_ulov2.jpg)