#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Вишгород
Подорожі

На Вишгородщині розпочалися екскурсійні програми

11.09.2020 1 Косянчук Інна 0

У межах проєкту популяризації внутрішнього туризму «Мандруй Україною» відбувся промотур для зацікавлених у туристичному розвитку регіону «Ключі від Вишгорода»

Фото ІА "Погляд"

Вишгород має багату історію, з несподіваними й майже детективними поворотами, з періодами занепадів і розквітів, з легендами й підтвердженими фактами, які заслуговують уваги мандрівників. Однак Вишгородщина поки що не здобула належної популярності у широкої  туристичної аудиторії, навіть при тому, що нині багато туристів переорієнтовуються із зарубіжних маршрутів на внутрішньоукраїнські.

Втім, ситуація може змінитися досить швидко, насамперед тому, що вже запускаються тури Вишгородом і Вишгородщиною – як одноденні, так і кількаденні. А передує їм серія промотурів для туроператорів, представників турагентств, блогерів, журналістів. Промотури відбуваються за сприяння департаменту економічного розвитку і торгівлі КОДА у співпраці та за підтримки КЗ КОР «Вишгородський історико-культурний заповідник», у межах меморандуму про співпрацю з ГС «Всеукраїнська асоціація гідів» та «Туристичного кластеру Вишгородщини».

Зокрема, сьогодні, 11 вересня, розпочався перший промотур «Ключі від Вишгорода».

Фото Туркластеру Вишгородщини

«Програма промотуру є інноваційною, містить як традиційні елементи, так і новітні пропозиції відпочинково-пізнавального характеру, в ній застосовані найпопулярніші європейські тренди сучасних екскурсійних форм  та турів вихідного дня. Крім екскурсійної програми в плані туру - відвідання фермерських господарств та дегустації локальних продуктів, представлення нових сучасних атрактивних локацій Вишгородського району», розповіли «Погляду» у Туркластері Вишгородщини.

Учасники промотуру були у захопленні від куточків Вишгорода, у яких побували. Під час інверсивної програми на оглядовому майданчику на Вишгорі, звідки відкриваються неймовірні краєвиди, вони почули легенди Вишгородщини, а ще – скуштували смачного квасу, дізналися про непересічну більш як тисячолітню історію церкви Бориса і Гліба, почули про давні ремесла, що побутували в краї, зокрема, про поширене в часи Київської Русі гончарство  і побачили єдину в Східній Європі збережену піч для випалювання кераміки ХІ ст., що експонується у музеї  давньоруського гончарства ВІКЗ.

Фото ІА "Погляд"

А потім була прогулянка Київським морем на теплоході «Резон» і розповідь про Історичне Межигір’я від відомого краєзнавця Геннадія Межигірського.

Фото Туркластеру Вишгородщини

Приймаюча сторона – Туристичний кластер Вишгородщини – сподівається, що вдалося переконати гостей у тому, що вони знаходяться в унікальному куточку України, і завдяки його популяризації збільшиться кількість бажаючих відвідати цей край. Тим більше, що окрім екскурсійної програми, до якої залучені недавні випускники школи гідів Вишгородщини, у регіоні є можливість гідно прийняти туристів, зокрема, у замку-готелі Вишеград, запропонувати гостям захопливі мандрівки по всьому Вишгородському району, де вони зможуть перегорнути маловідомі сторінки історії.

Зокрема, завтра, 12 вересня промотур продовжиться у мальовничому Сухолуччі, а потім відбудеться гастрономічна програма -- дегустація місцевих сирів та пива з імерсивною програмою.

Фото Туркластеру Вишгородщини

ДОВІДКА. У межах масштабного проєкту популяризації внутрішнього туризму «Мандруй Україною», ініційованого Офісом Президента України та Державним агентством розвитку туризму України, департаментом економічного розвитку і торгівлі КОДА розпочато серію промотурів туристичними родзинками Київщини в рамках Програми залучення інвестицій та поліпшення інвестиційного клімату Київської області. Вишгородщина стала одним з перших регіонів, де започатковані такі промотури.

Фото Туркластеру Вишгородщини

Фото Туркластеру Вишгородщини
Фото ІА "Погляд"
Фото Туркластеру Вишгородщини

Як повідомляв «Погляд», у Броварах відбудеться всеукраїнський фестиваль ляльок-мотанок.