На Вишгородщині призупинено навчання та обмежено проведення масових заходів
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/03/kakaka.jpg)
Для убезпечення від загрози поширення короновірусної інфекції у районі з 12 березня по 03 квітня впроваджується низка попереджувальних заходів
У зв'язку із загрозою поширення короновірусної інфекції на території Вишгородського району, з 12 березня по 3 квітня 2020 року призупинено навчально-виховний процес у закладах загальної освіти та обмежено проведення масових заходів, у тому числі святкових концертів. Також потрібно провсти низку профілактичних заходів, аби короновірус не з’явився на Вишгородщині. Про це йдеться у розпорядженні в.о. голови Вишгородської РДА.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/03/kar2.jpg)
У школах запропоновано впровадити дистанційне навчання. Також відмінено культурні, спортивні, інші масові заходи.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/03/kar3.jpg)
А ось закладів дошкільної освіти – у наказі відділу освіти Вишгородської РДА запропоновано керівникам ДНЗ узгодити ведення карантинних заходів з органами місцевого самоврядування.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/03/kar1.jpg)