На Вишгородщині п’яний конфлікт призвів до трагедії
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/03/Demydiv.jpg)
У селі Демидові чоловік наніс смертельних поранень «товаришу по чарці»
Це сталося днями у Демидові Вишгородського району. Троє товаришів «відпочивали за чаркою» в одному з будинків. Раптово між двома «товаришами почарці» виникла сварка, яка й призвела до фатальних наслідків.
«У той час, коли власник оселі вийшов з хати, нападник завдав опоненту ударів кухонним ножем у ноги. Повернувшись, господар викликав правоохоронців та швидку медичну допомогу. Втім, потерпілий помер до приїзду лікарів від крововтрати, спричиненої пораненнями», повідомляє Поліція Київської області, зауважуючи, що правоохорнці затримали нападника на місці події у порядку ст. 208 КПК України.
42-річному чоловіку оголошено про підозру у вчинені правопорушення передбаченого ч. 2 ст. 121 (Умисне тяжке тілесне ушкодження) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає позбавлення волі на строк від семи до десяти років. Досудове розслідування триває, йдеться у повідомленні.