На Вишгородщині обмежено доступ до адмінприміщень
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/03/RDA.jpg)
Влада переходить на спілкування з людьми у телефонному та електронному режимах
Сьогодні, 16 березня, двері адмінбудівлі у Вишгороді, де розміщуються районна держадміністрація, районна та міська ради, низка інших служб були зачинені для відвідувачів. Як пояснили журналісту «Погляду» у Вишгородській РДА, це зроблено на виконання розпорядження в. о. голови Вишгородської РДА від 13.03.2020 N147 «Про додаткові заходи із попередження виникнення гострої респіраторної хвороби». Втім, на дверях адмінбудівлі є аркуш з телефонами, за якими люди звернутися до посадовців, якщо виникають питання.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/03/garyachi-telefony_rada1.jpg)
Низка сільських і селищних рад Вишгородського району також переходить на «безконтактне» спілкування з людьми. Зокрема, у соцмережах оголошення про це розмістили Новопетрівська сільська і Димерська селищна ради, зазначивши, за якими телефонами люди можуть подзвонити у разі потреби.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/03/danchyn_kar.jpg)