#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Київщина
Вишгород
Здоров'я

На Вишгородщині кількість випадків COVID-19 наближається до 200

18.08.2020 Косянчук Інна 0

Нині у районі – 56 активних хворих. Кількість госпіталізованих зросла до 10 осіб.

Ілюстрація Вишгородської РДА

Станом на сьогодні, 18 серпня, у Вишгородському районі зафіксовано 196 випадків коронавірусу. За добу додалося двоє хворих. Такі дані  Вишгородського міжрайонного відділу лабораторних досліджень ДУ «Київський обласний лабораторний центр МОЗ України».

Збільшується кількість тих, хто потребує госпіталізації, і на сьогодні у медзакладах лікуються 10 хворих на коронавірус.

Найбільше випадків – 87 – виявлено у Вишгороді.

Щодо інших населених пунктів району – у лідерах тривожної статистики селище Димер, тут зафіксовано 24 випадки. Далі за кількістю хворих на COVID-19 села Нові Петрівці (18 випадків), Катюжанка (13), Старі Петрівці (9). У Демидові виявлено 7 хворих, у Лютежі – 5, у селах Новосілки, Козаровичі,  Пірнове та Нижча Дубечня- по 4, у Воропаєві - 3, у селах Вища Дубечня, Синяк та Боденьки - по 2, у селах с. Тарасівщина, Лебедівка, Абрамівка, Ровжі, Осещина, Хотянівка та Вахівка – по 1.

З часу епідемії зафіксовано три летальні випадки. Одужало 137 осіб. Таким чином, нині на Вишгородщині – 56 активних хворих.

Ще 20 осіб – з підозрою на коронавірус. 164 особи мають знаходитись на самоізоляції.

З початку епідемії у Вишгородському районі проведено 1771 ПЛР-тест.

Як повідомляв «Погляд», за минулу добу на Броварщині – 10 нових випадків захворювання на COVID-19.

Також «Погляд» інформував, що на Бориспільщині - 15 нових хворих на коронавірус.