#міська рада #міська рада #Розслідування #міська рада #Розслідування #Діти #ірпінь #Карплюк #міська рада #ірпінь #Освіта #ірпінь #міська рада #Земля #ірпінь #історія #міська рада #Освіта #ирпень #Діти
Новини
Київщина
Вишгород
Пригоди

На Вишгородщині гвардієць врятував дитину з глибокого ставка

16.05.2019 0 Косянчук Інна 0

У Національному парку «Межигір’я» розвага з годування риб мало не закінчилась трагедією

Це  сталось у Національному парку «Межигір’я», на території якого військовослужбовці стежать за дотриманням правопорядку. Під час патрулювання солдат 1 батальйону Першої Президентської бригади оперативного призначення імені гетьмана Петра Дорошенка В’ячеслав Гусейнов звернув увагу на літню жінку з трьома дітьми. Вони стояли не на березі, а у воді на слизькому камінні. Малеча розглядала риб, і кидала їм корм, а жінка стояла поруч і спостерігала за ними. Та раптом один з дітлахів послизнувся, опинився у воді, і запанікував. Жінка кричала, старалась дотягнутися до нього, щоб витягти, проте це їй не вдавалось. А там же глибоко!

Не роздумуючи, В’ячеслав кинувся у ставок і витягнув налякану дитину. «Все сталося дуже швидко. Добре, що я був поруч, адже насправді було глибоко, і жінка навряд чи сама змогла б допомогти дитині», - зазначив гвардієць.

Врятований хлопець не постраждав, лише злякався. Він розповів, що хотів доторкнутися до рибини, але послизнувся і впав. На цьому його прогулянка Межигір’ям завершилась.

А солдат В’ячеслав Гусейнов, як повідомили у  Першій Президентській Бригаді, у своєму вчинку не бачить героїзму, адже вважає, що так має діяти має кожен гвардієць.