#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Київщина
Вишгород
Довкілля
Кримінальні новини
Вода

На Вишгородщині браконьєри виловили 200 кілограмів риби

14.06.2019 Косянчук Інна 0

Київський рибоохоронний патруль порахував збитки: майже 20 тисяч гривень

Під час спільного рейду Київського рибохоронного патруля та громадського інспектора рибоохорони у Вишгородському районі виявлено нахабний за своїм масштабом випадок браконьєрства, який закінчився викликом поліції. На гирлі річки Тетерів – це Київське водосховище, поблизу села Сухолуччя двоє чоловіків ловили рибу з моторного човна у явно не любительських обсягах. Бо любителі на рибалку беруть із собою вудочки, а на 20 сіток, як ці спритники. Втім, про нелюбительський масштаб свідчила і кількість улову: 307 карасів, 30 плоскирок, 25 лящів, 15 окунів, 13 краснопірок, 10 судаків, 9 пліток, по три сома і лина та один рибець. Загальна вага незаконно добутої риби -- 199 кілограмів. Сума нанесених збитків склала 19 635 гривень.

Усе це задокументовано, а сітки, човен та саму рибу вилучено. «На місце події викликано слідчо-оперативну групу Вишгородського відділу поліції. Вирішується питання про відкриття кримінального провадження за ст. 249 ККУ (незаконне зайняття рибним промислом)», - повідомив начальник Київського рибоохоронного патруля Володимир Мухін.

Київський рибоохоронний патруль закликає у разі виявлення фактів порушення оперативно повідомляти на «гарячу лінію»: (068) 642-80-26 або (099) 341-73-18.

Джерело: Київський рибоохоронний патруль