#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Київ

На вулицях Києва побільшало велосипедних смуг

02.07.2020 Александр Чернышенко 0

У столиці тривають роботи по їх облаштуванню.

Про це повідомляє департамент транспортної інфраструктури КМДА.

Зокрема, по вул. Липинського з’явилася 400-метрова велосмуга. Вона з’єднає майбутню велосмугу на вул. Івана Франка, яка влаштовується зараз на вулиці в рамках ремонту, з Велотреком.

Завершено нанесення розмітки для односторонніх велосипедних смугах на вул. Ольгінській довжиною 200 м та на вул. Заньковецькій довжиною 260 метрів відповідно.

Комфортнішим для велосипедистів став бульвар Тараса Шевченка: там у виділених смугах для руху громадського транспорту довжиною близько 3,7 км, дозволили рух велосипедистів.

Завдяки такому рішенню з’єднуються велосмуги на вул. Леонтовича та Пушкінській, а в перспективі - на вул. Терещенківській.

Також на Володимирському проїзді влаштували нову велопішохідну зону. А в найближчі два тижні будуть завершені роботи з облаштування велоз'ïзду з мосту Метро на Набережне шосе.

У планах столичної влади - створення пішохідної зони на площі Івана Франка та облаштування велосмуги на вул. Городецького.

Нагадаємо, раніше «Погляд» повідомляв про 30 найнебезпечніших місць у Києві для велосипедистів.

Фото - департамент транспортної інфраструктури КМДА.