На Водогоні вибухнула шкільна котельня
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/12/1219_VOdogin1_OBR.jpg)
Школа №18 Оболонського району Києва, яка територіально знаходиться іля Вишгорода залишилась не лише без тепла, а й без системи опалення
Автономне опалення у школі – це добре, але й, як з»ясувалось, не зовсім безпечно. У столичній школі №18, що в селищі Водогін Оболонського району, вибухнула споруда, де знаходився котел. Про це повідоммляється на Фейсбук-сторінці Київ оперативний. «На щастя, ніхто не постраждав, але тепер школа залишиться без автономного опалення на невизначений термін», ідеться в повідомленні.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/12/1219_VOdogin2_OBR.jpg)
Селище Водогін за адміністративним підпорядкуванням відноситься до Києва, а територально знаходиться поруч з Вишгородом.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/12/1219_Vodogin3_OBR.jpg)