Вишгород
Події

На Вишгородщині пройшли навчання протитанкових підрозділів

06.02.2022
Мата проведення тренувань – підвищення фахових навичок та тренованості для злагодженої дії протитанкових підрозділів.

На Вишгородщині пройшли навчання протитанкових підрозділів - зображення

Про це повідомила пресслужба Вишгородської РДА, посилаючись на Першу президентську бригаду.

Зазначається, що військові покращували свою виучку та підвищували фаховий рівень підготовки із закріпленою зброєю. Також була проведена ретельна теоретична підготовка – військові повторили тактико-технічні характеристики та будову протитанкових ракетних комплексів.

"Під час занять військовослужбовці відпрацьовували нормативи з наведення установки на ціль, облаштування позиції для ведення вогню, переведення установки в бойове, похідне положення, виконання команди "до бою", – зазначив керівник занять майор Богдан Карватко.

Повідомляється також, що під час тренувань були відпрацьовані нормативи на легкому переносному протитанковому комплексі "Корсар" та на протитанковому комплексі "Стугна-П".

Нагадаємо, в Ірпені відбудуться масштабні навчання з тероборони. Наразі невідомо, коли саме відбудуться навчання, однак повідомляється, що Ірпінська громада також стане учасницею нової президентської програми.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.