Новини
Бориспіль
Україна-суспільство

На військовий майданчик аеродрому «Бориспіль» прибув борт з 13 пораненими воїнами


Це - планова медична евакуація з Військово-медичного клінічного центру Північного регіону.

Фото: facebook-сторінка Командування медичних сил ЗСУ

Поранені і хворі військовослужбовці спочатку лікувалися у Харкові. Там військові лікарі стабілізували їхній стан, підготувавши до наступного етапу лікування.

Як повідомляється на офіційній facebook-сторінці Командування медичних сил ЗСУ, 13 військовослужбовців, які отримали вогнепальні поранення у районі здійснення заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі та стримування збройної агресії РФ у Донецькій та Луганській областях, до Києва прибули військово-транспортним літаком Ан-26.

Фото: facebook-сторінка Командування медичних сил ЗСУ

З військового майданчику аеродрому «Бориспіль» спеціалізованим транспортом бійців доправили до Національного Військово-медичного клінічного центру «ГВКГ», розташованого у столиці. Після розміщення у профільних відділеннях центру вони проходять діагностичне обстеження, аби лікарі визначилися із подальшим призначенням відповідного лікування.

Наразі хворі забезпечені усім необхідним для лікування та реабілітації. Військові медики запевняють, що стан здоров’я пацієнтів задовільний.

Фото: facebook-сторінка Командування медичних сил ЗСУ

Зазначимо, «Погляд» розповідав про досягнуті після чергових зустрічей ТКГ та її робочих груп у форматі відеоконференцій домовленості щодо додаткових заходів задля посилення режиму припинення вогню на Донбасі. Режим припинення вогню на Донбасі планують посилити в ніч на понеділок, 27 липня.