На вході до міської ради Бучі вимірюють температуру
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/03/20200318_161808.jpg)
На вході до будівлі адміністрації міста Буча на Київщині у людей вимірюють температуру.
"Відсьогодні температурний скринінг проходять всі, хто заходить до приміщення Бучанської міської ради. Його здійснюють за допомогою безконтактного інфрачервоного термометра. Сьогодні вже перевірили близько 200 осіб. В усіх температурні показники в межах норми", - повідомляє Бучанська міська рада.