На Васильківщині позашляховик збив 6-річну дівчинку
У с. Лосятин 29 липня близько 9 години вечора водій на автомобілі марки «Нива» допустив наїзд на 6-річну дитину, яка раптово вибігла на дорогу. Свідком події стала бабуся дівчинки.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/07/5e6b8bf395fab577647507.jpg)
У Васильківському відділі поліції кореспонденту ІА «Погляд» розповіли, що водій позашляховика не встиг зреагувати на раптову появу дитини на дорозі і допустив наїзд. Алкоголю в крові водія не виявлено.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/07/Losyatyn2.jpeg)
Дівчинку госпіталізували. Її стан наразі тяжкий.
За даним фактом відкрито кримінальне провадження за ч.1 ст. 286 (Порушення правил безпеки дорожнього руху, що спричинило тілесні ушкодження) Кримінального кодексу України.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/07/Losyatyn1.jpeg)
Раніше "Погляд" писав, що поблизу Калинівки на трасі Київ - Одеса сталася ДТП із перекиданням.