Новини
Васильків

На Васильківщині перевіряють маршрутки і таксі


Чи дотримуються водії-перевізники правил дорожнього руху, наскільки технічний стан маршрутних автобусів відповідає вимогам безпечного перевезення пасажирів, чи мають водії необхідні речі для надання першої медичної допомоги потерпілим, сьогодні, 13 листопада, з’ясовували правоохоронці Васильківського відділу поліції разом з представниками Укртрансбезпеки.

На Васильківщині перевіряють маршрутки і таксі

Для цього та Васильківщині були створені спільні мобільні групи. Їх головне завдання – посилення контролю за дотриманням правил дорожнього руху водіями, які надають послуги пасажирських перевезень, адже від цього залежить безпека на наших дорогах.

Тож у першу чергу увага приділялась водіям таксі, автобусів та маршруток. Поліціянти перевіряли у перевізників необхідні для перевезення пасажирів документи, наявність аптечки та вогнегасника, а також проводили роз’яснювальну роботу серед водіїв та пасажирів.

Не обійшлося й без порушень: у ході перевірки правоохоронці виявили технічні несправності транспортних засобів та не пройдений технічний контроль на автотранспорт. Тож на водіїв-порушників були складені відповідні адміністративні матеріали.