#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Васильків

На Васильківщині ліквідували два гральних заклади

27.01.2020 Надiя Проценко 0

Днями у с. Саливонки та смт Гребінки Васильківського району припинено діяльність чергових підпільних гральних закладів. Це стало можливим завдяки активній громадянській позиції: небайдужі громадяни повідомили поліцію про незаконні гральні салони. Про це ІА «Погляд» проінформувала прес-офіцер Васильківського відділу поліції Юлія Скора.

На Васильківщині ліквідували два гральних заклади

Так, у с. Саливонки працівники Васильківського відділу поліції провели невідкладний обшук за вказаною адресою та вилучили 8 моніторів, системні блоки та сервер. А в селищі Гребінки поліцейські Васильківщини з підпільного діючого закладу вилучили 8 системних блоків, монітори та комплектуючі, за допомогою яких надавалися послуги в сфері грального бізнесу. Усе вилучене майно було направлено на проведення відповідних експертиз.

Нині поліція встановлює осіб, причетних до незаконного поновлення грального бізнесу, адже 20 грудня 2019 року уряд України заборонив діяльність гральних закладів на території нашої держави.

Працівники поліції продовжують боротьбу з незаконним гральним бізнесом і сподіваються на подальшу співпрацю та підтримку від громадян.