#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Київщина
Чорнобиль
Пригоди

На території зони відчуження ЧАЕС державі повернуто лісову ділянку вартістю 2 млн грн

22.04.2020 Руслан Семенець 0

Іванківський районний суд задовольнив позовні вимоги прокуратури про скасування правовстановлюючих документів на право власності та витребування у власність держави земельної ділянки лісового фонду площею 1,1 га, розташованої на території зони відчуження ЧАЕС поруч з Київським водосховищем на річці Дніпро.

Установлено, що вказану земельну ділянку незаконно та всупереч вимог чинного законодавства, передано у власність громадянину для індивідуального садівництва та ведення особистого селянського господарства за рахунок земель лісогосподарського призначення.

Наразі правовстановлюючі документи на землю скасовані, їх витребувано у власність держави, а державним реєстратором внесено до Державного реєстру речових прав на нерухоме майно відповідні відомості.

Таким чином, прокуратура Київщини повернула державі лісову ділянку площею майже 1,1 га, ринкова вартість якої становить майже 2 млн грн.

Пресслужба прокуратури Київської області