Новини
Автоновини

На свята "євробляхерів" не штрафуватимуть


Під час жорстких карантинних обмежень та новорічних свят зупиняти та штрафувати водіїв з іноземною реєстрацією авто не будуть.

Про це повідомляють в "Авто Евро Сила".

"Наразі вдалося досягти домовленості, що в усі святкові дні, які будуть проходити за регламентом, особливо під час локдауну, який буде з 8 по 24 січня, ні Нацполіція, ні інші органи не чіпатимуть автомобілі на європейській реєстрації, щоб не створювати дискомфорт для людей ", - говорить глава руху Олег Ярошевич.

Нагадаємо, "Погляд" повідомляв, що з 19 листопада система автофіксації почала реєструвати порушення, скоєні власниками авто на іноземній реєстрації. Водії вже несуть відповідальність за перевищення швидкості та порушення інших правил дорожнього руху. В системі автофіксації порушень ПДР прикордонники допомагають виявити порушників на кордоні.

Та все ж трапляються поодинокі випадки, коли правоохоронці зупиняють і штрафують "євробляхерів", залучаючи їх до відповідальності. Суди, які розглядають ці питання як адміністративне правопорушення, не дають такої ж гарантії, як поліцейські щодо поблажок для власників нерозмитнених авто.

"На жаль, ми не маємо гарантії, що суди будуть захищати громадян. Це відбувається наразі нерідко. Ми сьогодні розмовляли з керівництвом Нацполіціі, яке нам офіційно пообіцяло розібратися, хто дає такі розпорядження", - розповів Ярошевич.

"Погляд" також писав скільки водії заплатили в листопаді штрафів за порушення ПДР.

А як відзначиться локдаун для автомобілістів та пасажирів, - "Погляд" також інформував.

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш телеграм-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.

Фото: delo.ua