На столичному фестивалі попкультури Kyiv Comic Con, презентували вітчизняну стрічку «Захар Беркут»
Протягом заходу, що відбувся в Українському Домі, команда, яка працювала над кінематографічним проектом, ділилася із глядачами своїми враженнями від роботи над фільмом.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/06/61563407_2228701954111025_1378993597927391232_n.jpg)
Гості презентації побачили ексклюзивні відеоматеріали фільму, які ще ніде не демонструвалися.
«Ми хочемо не тільки показати всьому світу нашу історію, яку він не знає, але й показати так, аби всім було цікаво», — поділився продюсер Юрій Карновський.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/06/61757923_2228701800777707_3910504041527902208_n.jpg)
А в фойє Українського дому на відвідувачів фестивалю чекала яскрава фотозона з постером історичного екшену «Захар Беркут» та манекени, одягнені в костюми героїв.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/06/62003653_2228700634111157_1903403723174969344_n.jpg)
Головну роль історичного екшену Захар Беркут виконує відомий американський актор Роберт Патрік. Він розповів, чому саме погодився зіграти у стрічці.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/06/61090965_2221594381488449_6217984515613130752_n.png)
«Коли я прочитав сценарій, побачив сюжет та персонажів, я поставив собі питання: ‘’Які ж у мене цінності як у людини?’’Я вірю у Бога, ціную свою родину, намагаюся створити для них найкращі умови, я хочу дати їм можливість жити гідно в умовах свободи. Думаю, саме це найбільше привернуло мене до історії «Захара Беркута». Почуття, що люди в 13 столітті воліли того ж, що й зараз.