Новини
Бородянка
Немішаєве

На школу-довгобуд в Микуличах виділять ще півмільйона гривень

12.02.2021 Бобрик Юлія 0

Навчальний заклад, який будують з 2007-го, можуть все ж таки завершити в найближчому майбутньому.

Фото: Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України

Школа в селі Микуличі потрапила в «Програму будівництва, реконструкції та ремонту об’єктів інфраструктури Київської області», яку затвердила Київська обласна рада на 2021–2023 роки.

Відомий навчальний заклад тим, що то будують, то «заморожують», то розвалюють, то знову будують його вже 14 років. І хоча за останні роки дійсно помітні деякі зворушення з недобудовою, традиція «обіцяти завершити будівництво до 1 вересня» залишається незмінною вже не перший рік.

Цьогоріч на будівництво загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів в с. Микуличі планують виділити 588236 грн, з них півмільйона з обласного бюджету, решту – з місцевого. Програма, до якої потрапив навчальний заклад, діятиме впродовж трьох років, проте фінансування наразі передбачено лише на 2021-й.

Скрін з Додатку 2. Напрями діяльності та заходи Програми будівництва, реконструкції та ремонту об’єктів інфраструктури Київської області на 2021 рік

А тим часом діти в Микуличах змушені навчатися в церковноприходській школі, якій вже більше 120 років.

Фото: Facebook/Микулицька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

Для зручності і аби бути першим у курсі найсвіжіших новин України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Щоб не пропустити найсвіжіші новини – обов’язково вмикайте повідомлення у вашому Telegram.