#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Чорнобиль
Довкілля

На рисей оголошено фотополювання: перший крок, аби захистити рідкісну тварину в Україні

22.01.2020 Бобрик Юлія 0

WWF Україна 2020 спільно з Чорнобильським біосферним заповідником ініціювали проєкт для захисту тварини, і вже зробили перші кроки для її порятунку.

Фото: Поліський державний радіаційно-екологічний заповідник (Білорусь)

Цьогоріч Всесвітній фонд дикої природи (WWF) спільно з Чорнобильським заповідником ініціювали програму «Врятуємо рись!», мета якої провести ґрунтовний моніторинг і захистити цей вид великого хижака від зникнення.

«Перший крок до вивчення популяції рисей та ідентифікації окремих особин – а це придбання фотопасток – зроблено. Частину з них планується встановити на території Чорнобильського заповідника, де рись звичайна (євразійська) почувається останні десятиліття цілком комфортно. Крім того, вона входить до європейської п’ятірки великих ссавців, які є об’єктами першочергової уваги Заповідника як резервата європейської лісової фауни», – повідомили на сторінці в соцмережах Чорнобильського заповідника.

13 січня представники WWF Україна привезли в офіс Чорнобильського заповідника десять фотопасток з повним комплектом обладнання, які наразі встановлюються у визначених науковцями місцях зони відчуження.