На Рокитнянщині з криниці витягли небіжчика
Вранці 4 лютого до рятувальників Рокитнянщини надійшло повідомлення про чоловіка, який впав у колодязь у селі Бакумівка.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2021/02/20210204_093418-2000x1125.jpg)
По прибуттю на місце події місцеві ДСНСівці за допомогою рятувальної мотузки витягти тіло чоловіка з колодязя, повідомляє Головне управління ДСНС України у Київській області.
Обставини події наразі встановлюються працівниками Національної поліції.
Раніше «Погляд» повідомляв, що тіло чоловіка дістали з річки у Києві на «Вокзальній».
Також ми повідомляли, що у річці Либідь знайшли тіло війсковослужбовця.
Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube.