Новини
Автоновини
Київ

На пологи зі спецсигналами: у Києві патрульні супроводили жінку до пологового будинку


Фото - rbc.ua

Патрульні поліцейські супроводжували авто з жінкою, що мала народжувати, увімкнувши спецсигнали, та допомогли їй вчасно дістатись до пологового будинку.

Про це повідомили у МВС.

22 квітня, вночі, патрульні Михайло Охріменко та Олександр Кондрич заступили на стаціонарний пост "Червоний хутір", що на Бориспільському шосе на в'їзді до Києва. Близько 1-ї години ночі біля них зупинилося авто, водій якого пояснив, що його дружина народжує. Чоловік хвилювався, що не встигне відвезти її до пологового і був у розпачі.

Патрульні вирішили допомогти, не вагаючись. Вони увімкнули спецсигнали і рушили разом з авто. Вже шляхом до пологового повідомили командира про подію і попросили заміну.

З таким супроводом авто з породіллею змогло без перешкод за 10 хвилин дісталось до лікувального закладу на вулиці Петра Запорожця.

Щаслива історія отримала своє продовження. Наступного дня чоловік породіллі надіслав на сторінку патрульної поліції Києва повідомлення зі словами вдячності. Його дружина народила сина вже за 15 хвилин після того, як вони дісталися лікарні.