На Переяславщині знову зафіксували кір
Згідно інформації заступника директора Переяслав-Хмельницької ЦРЛ Миколи Тарасюка до інфекційного відділення потрапило двоє дітей із захворюванням на кір.
Загалом на стаціонарному лікуванні перебуває 187 хворих. У пологовому відділенні – 8 жінок і 5 немовлят. У реанімації рятують життя 46-річному киянину, який потрапив туди із алкогольним делірієм.
"Вісник Переяславщини"