На Переяславщині садять ліс
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/04/56209391_668846200198379_7259047745934065664_n.jpg)
В рамках Всеукраїнської акції «Майбутнє лісу у твоїх руках» на Переяславщині відновлюють ліс.
04 квітня було проведено заходи з весняної посадки лісу на території Переяслав-Хмельницького лісгоспу із залученням працівників Переяслав-Хмельницької райдержадміністрації та Переяслав-Хмельницької районної ради, представників громадської організації «Асоціації учасників бойових дій та учасників АТО Переяславщини», засобів масової інформації, а також усіх тих, в кого є бажання особисто взяти участь у створенні лісів.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/04/56169777_668846316865034_4900276798169808896_n.jpg)
Команда лісників, на чолі з головним лісничим Переяслав-Хмельницької лісгоспу Володимиром Павликом висадили 2500 саджанців сосни. Лісники поінструктували щодо правильності посадки лісових культур, тож всі із завзяттям ринули до роботи – створювати новий ліс Переяславщини.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/04/56377168_668846266865039_5332482093060456448_n.jpg)
Акція дає усім чудову можливість оцінити своє відношення до лісу, природи, долучитися до вирішення проблеми збереження зелених легенів держави.