На Переяславщині реорганізують школу
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/05/312821091.jpg)
Під час 30 чергової сесії Переяслав-Хмельницької районної ради, яка відбулася 23 травня, депутатами було прийнято рішення «Про реорганізацію Дем’янецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів в Дем’янецьке навчально-виховне об’єднання «заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів.- заклад дошкільної освіти».
Реорганізація навчального закладу — це форма припинення діяльності навчального закладу як юридичної особи, під час якої навчальний заклад припиняється, але всі його права й обов’язки в порядку правонаступництва переходять до нової (іншої) юридичної особи.