На Переяславщині чоловіки наловили рибу сітками на 3 тис 128 гривень
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/08/69459664_1197932963731663_595096026990247936_n.jpg)
Двоє немісцевих чоловіків за допомогою човна та сіток здійснювали незаконний вилов риби.
30 серпня поточного року під час несення служби працівниками водної поліції Переяслав-Хмельницького ВП спільно з працівниками рибоохоронного патруля на Канівському водосховищі, поблизу с. Дівички-2 було виявлено підозрілих осіб. Двоє немісцевих чоловіків за допомогою човна та сіток здійснювали незаконний вилов риби.
Здобич «горе-рибалок» становить 76 одиниць риби. Сума завданих збитків становить 3128 гривень. Даних осіб було притягнуто до адміністративної відповідальності за ч. 4 ст. 85 КУпАП.
Переяслав-Хмельницький Відділ Поліції
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/08/69608120_1197933000398326_1702705819897823232_n.jpg)
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/08/69764378_1197932970398329_1737451572746518528_n.jpg)