На Обухівщині впала покрівля автобусної зупинки
У селищі міського типу Козин,Обухівського району, дах конструкції старої зупинки впав прямо на очах у людей.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/05/60339925_1361810710625100_7743109874661195776_n.jpg)
На щастя, на момент падіння бетонної плити, жодного пасажиру під самою зупинкою вже не було. Мабуть, вони народились у сорочці. Очевидці ж, котрі стояли поруч, так прокоментували побачене:
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/05/60347684_2392065714190387_3496444137354297344_n.jpg)
Скільки ж на Київщині ще подібних небезпечних об’єктів вздовж доріг населених пунктів, залишається лише здогадуватися. Багатьом таким зупинкам може бути більше двох, а то і трьох десятків років. З якою черговістю проводилися перевірки їхнього технічного стану, також не відомо. Опади та інші природні фактори із часом роблять свою небезпечну справу з конструкціями старих зупинок. Тож людям слід не раз замислитися, рятуючись під покрівлею подібних споруд від дощів і спеки, в очікуванні транспорту.
( фото Юлія Яблонська)