На Обухівщині судитимуть п’яного мешканця села, котрий у червні зґвалтував неповнолітню
Подія трапилася 15 червня 2019 року у селі Мала Вільшанка Обухівського району. В обвинувачуваного 19-річного мешканця, який перебував у стані алкогольного сп’яніння, виникло бажання насильницьким шляхом задовольнити свою статеву пристрасть. Об’єктом для цього він обрав 15-річну неповнолітню особу, яка також є мешканкою цього села.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/09/cerrar-mano-mujer-mostrando-detener-violencia-contra-mujeres_34085-11.jpg)
Перебуваючи неподалік приміщення Маловільшанської сільської ради зловмисник достовірно знаючи, що потерпіла є неповнолітньою, всупереч її волі, застосовуючи до неї психологічне насильство та долаючи опір потерпілої, зґвалтував її.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/09/1516867141_gvaltivnik.jpg)
Органами досудового розслідування дії вказаної особи кваліфіковано за ч. 3 ст. 152 КК України. Судом щодо обвинувачуваного обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/09/246324489.jpg)
На даний час Обухівським відділом Києво-Святошинської місцевої прокуратури Київської області затверджено обвинувальний акт, який скеровано до суду для розгляду по суті.