На Обухівщині розшукують неповнолітнього Романа Микитюка
Обухівським відділом поліції розшукується неповнолітній житель села Григорівка Роман Микитюк. Зниклому 16 років, 15 лютого о 22:00 він пішов з місця проживання (вул. Соборна, 7) і до цього часу додому не повернувся.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/02/86453553_228544591517884_6121788135924826112_n.jpg)
Прикмети: на вигляд 16-17 років, зріст 175 см, худорлявої статури, обличчя квардатне, волосся темне, в'ється, очі темні. Носить окуляри для зору та слуховий апарат.
Одягнений: сіра шапка, зимова куртка жовтого кольору, чорні спортивні штани, жовті черевики.
При наявності будь-якої інформації щодо можливого місця знаходження хлопця, повідомляти за номером спецлінії поліції "102".