На Обухівщині полум’я з очерету перекинулося та знищило 2 дачних будинки
25 квітня поблизу села Старі Безрадичі горів трав’яний настил та очерет на площі близько 20 Га, з подальшим розповсюдженням, внаслідок сильного вітру, на будівлі.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/04/Screenshot_36.png)
Станом на 18:04 пожежу локалізовано, а о 20:05 - ліквідовано. Вогнем знищено 3 господарчі будівлі та 2 дачних будинки. Вдалося врятувати ще 5 житлових будинків. На щастя, жертв та постраждалих немає.