На Обухівщині поліцейські затримали групу серійних будинкових крадіїв
Останнім часом на території Обухівського району сталася низка крадіжок з приватних будників. За усіма фактами були відкриті кримінальні провадження за ст. 185 Кримінального кодексу України та розпочато оперативно-розшукові заходи щодо встановлення зловмисників.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/01/cambrioleur-serrure-36ooauosmvd6p4k9gvgy68.jpg)
Під час опитування потерпілих, встановлення можливих свідків, відпрацювання камер відеоспостереження та проведення відповідних слідчих дій, працівникам поліції вдалося вийти на слід зловмисників. Затримали групу крадіїв оперативники Обухівського відділу поліції спільно з працівниками Управління карного розшуку поліції Київщини.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/01/12312504520x520.jpg)
Крадіями виявилися усі місцеві жителі: 31-річний організатор, 32-річний виконавець та 37-річного віку водій. Також поліцейські у якості речового вилучили автомобіль «ВАЗ-2105», на якому пересувались крадії.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/01/82778110_2745437315511423_4073989781216821248_n.jpg)
Лиходії виносили з помешкань електроінструменти, які потім здавали до ломбардів. Наразі їх підозрюють у скоєнні 12-ти крадіжок. Працівники поліції продовжують перевіряти чоловік щодо їхньої причетності до скоєння інших аналогічних злочинів на території району.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/01/jelektroinstrument.jpg)
Досудове розслідування триває.