На Обухівщині небайдужі громадяни змусили водія вантажівки забрати сміття, яке той викидав (відео)
Досить часто на узбіччі доріг, неподалік поворотів можна помітити купи сміття. Зазвичай «авторами» цього сміттєвого неподобства є люди, які з причин економії коштів на вивіз, скидають непотріб де попало. Одного з таких порушників на робочому авто, вдалося затримати місцевим мешканцям поблизу села Трипілля, Обухівського району.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/02/Screenshot_7-1.png)
Відео опублікував місцевий ресурс Трипільський край.
Згодом у коментарях до відео, від імені підприємства, водій якого викидав сміття, було опубліковано вибачення.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/02/86603473_192349878515325_2320887463607795712_n.jpg)