#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Київщина
Пригоди
Розшук

На Миронівщині знайшли зниклого чоловіка

17.07.2019 Руслан Семенець 0

13 липня близько 14:00 на спецлінію "102" до Миронівського відділу поліції надійшло повідомлення від жительки села Малі Пріцьки про безвісне зникнення її чоловіка. Одразу було прийнято відповідні міри.

Виїздом на місце події було встановлено, що місцевий житель пішов з власного подвір’я у невідомому напрямку і не повернувся. Як з’ясувалося в ході слідчих дій, пенсіонер вже близько п’яти років вражений хворобою Альцгеймера. У зв’язку з цим не впізнає своїх близьких родичів, практично не говорить, не орієнтується у просторі і неодноразово тікав з дому невідомо куди.

Розпочалися пошуки чоловіка як безвісти зниклого. До обстеження місцевості було залучено до півсотні людей. Проведеними першочерговими діями працівники поліції, залучивши громадськість, провели прочісування полів, лісів та чагарників у радіусі села Малі Пріцькі.

Знайшли місцевого жителя наступного дня вранці на відстані близько трьох кілометрів від власного помешкання. Спочатку в напрямку сусіднього села Пії виявили його речі. Зрозумівши маршрут руху, продовжили пошук у цьому напрямі. Віднайшли літнього чоловіка за два кілометри, в чагарниках. На щастя він був неушкоджений, без будь-яких тілесних ушкоджень, але виснаженого, медичної допомоги не потребував. Родичі забрали його додому.

Відділ комунікації поліції Київської області