На Миронівщині урочисто відкрили міні-футбольне поле зі штучним покриттям
У Росаві на Миронівщині вібулася урочиста церемонія відкриття міні-футбольного поля зі штучним покриттям.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/10/73002098_1344881019001986_1246228260363173888_n.jpg)
Зведений майданчик в рамках державної програми «Будівництво футбольних полів зі штучним покриттям в регіонах України». Фінансується будівництво аналогічних спортивних майданчиків зі штучним покриттям розміром 42×22 м з державного бюджету України та місцевих бюджетів порівну, 50 на 50, повідомляє пресслужба Управління фізичної культури і спорту КОДА.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/10/76205139_1344879842335437_8633907764256571392_n.jpg)
Завітав на урочистості привітати місцевих мешканців зі святковою подією та оцінити плоди спільної діяльності обласної та місцевої влади начальник Управління фізичної культури і спорту, член Національного Олімпійського комітету України, заслужений працівник фізичної культури і спорту Сергій Тимофєєв.
«Відкриття міні-футбольного поля - дуже знакова подія для всієї Київщини. Адже це означає, що спортивна інфраструктура розвивається. В рамках державної програми стала можливою поява спортивного об’єкту, а завдяки обласній владі, органам місцевого самоврядування та вам, платникам податків стадіон збудований», - звернувся з вітальним словои до громади Миронівського району Сергій Тимофєєв.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/10/73000374_1344875909002497_5539669378389245952_n.jpg)
«За два з половиною роки профінансовано та закуплено 52 міні-футбольних поля розміром 42×22 м. Найближчим часом розподілятимуться кошти на дев’ять мультифункціональних спортивних майданчиків для занять не менш ніж чотирма видами спорту. Минулоріч коштом обласного бюджету закуплено, а цьогоріч за кошти місцевих бюджетів будуються повнорозмірні футбольні стадіони – три з них вже відкрито. Миронівський район на сьогодні досягає значних спортивних результатів на обласному та всеукраїнському рівні. Заслуга тут кожного з вас. Я впевнений, що в Росаві виростуть майстерні спортсмени та гарні люди, які служитимуть Україні та прославлятимуть нашу землю. Слава Україні!» - додав Сергій Олександрович.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/10/73195769_1344882709001817_4142785854399578112_n.jpg)
Розташувався красень-стадіон на території Росавської школи. І біля святково прикрашеного спортмайданчика зібралися на урочистості керівники району, почесні гості, учні, вчителі, жителі села – панувала справжня атмосфера радощів та веселощів, адже не щодня в цьому симпатичному селі виростають такі потрібні великим і малим росавцям спортивні об’єкти.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/10/73292156_1344878295668925_5024781801227288576_n_0.jpg)
Піснею, короваєм, перерізанням символічної стрічки і, звичайно ж, футбольним турніром була наповнена доволі насичена програма свята.