На Миронівщині ліквідували загоряння житлового будинку та господарчої будівлі
30 січня о 12:37 до оперативно-диспетчерської служби Миронівського району надійшло повідомлення про загорання приватного житлового будинку та господарчої будівлі у селі Юхни, по вулиці Набережна.
На місце події виїхали рятувальники 14-ї Державної пожежно-рятувальної частини м. Миронівка.
По прибуттю на місце події встановлено, що горять житловий будинок та поруч розташована господарча будівля.
Пожежу було локалізовано о 13:34 та повністю ліквідовано о 13:46. Загиблих та травмованих на місці пожежі не виявлено. Причини пожежі встановлюється, повідомляє ДСНС Київщини.