На Макарівщині відкрили міні-футбольне поле та спортмайданчик з тренажерами
Напередодні різдвяно-новорічних свят на теренах Київщини лунають свята спортивні.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/12/80634957_1407308476092573_5792581469666803712_n.jpg)
В селі Бишів Макарівського району відбулися урочистості на честь відкриття міні-футбольного поля зі штучним покриттям та майданчика з вуличними тренажерами в рамках обласної програми "Київщина спортивна", повідомляє пресслужба Управління фізичної культури і спорту КОДА.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/12/80999553_1407308656092555_328026976180764672_n.jpg)
Завітали оцінити плоди своєї співпраці в.о. голови Київської облради Тетяна Семенова та начальник управління фізичної культури і спорту Сергій Тимофєєв.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/12/80975163_1407308436092577_3065000683762614272_n.jpg)