На Київщині злочинці вкрали у пенсіонера продукти харчування
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/01/83934025_2741686839219804_6970259002559037440_o.jpg)
Злочин стався іще в грудні 2019, але грабіжників затримали сьогодні, 22 січня.
У селі Тарасівка Сквирського району двоє невідомих проникли до будинку 68-річного чоловіка, викрали два мобільні телефони й вимагали гроші у старенького. Окрім цього «здобиччю» зловмисників став цукор, крупи та інші продукти харчування.
Пенсіонер не одразу зміг звернутися до правоохоронців, оскільки має вади зі здоров’ям, у зв’язку із втратою зору. Лише дочекавшись соцпрацівника потерпілий повідомив у поліцію.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/01/84002322_2741686832553138_7670863851818057728_o.jpg)
Правоохоронці розпочали невідкладні розшукові заходи для встановлення і притягнення їх до відповідальності безжальних крадіїв.
Сьогодні двох ґрунтовно підозрюваних чоловіків затримали в порядку ст. 208 КПК України, до суду подано клопотання про обрання міри запобіжного заходу – тримання під вартою. Підозрювані 32- та 35-річні жителі Білої Церкви. Обидва в минулому вже мали проблеми з законом.