Новини
Київщина
Вишгород
Пригоди

На Київщині застрелили собак: що призвело до жорстокості


Сусіди, які знали про цих собак, не виправдовують насильства, однак розповідають, що тварини довгий час вели себе агресивно щодо людей.

Фото з сайту liter.kz

Подія, що сталась увечері 24 вересня у Вишгороді, стала резонансною і викликала палкі дискусії. А йдеться про жорстокість щодо «братів наших менших».

Версія зоозахисниці

От як про це написала на своїй facebook-сторінці відома зоозахисниця Ольга Кім:

«Мешканець будинку «Мікрорайон Берізки-6» повідомив мені, що близько 21.00 у дворі будинку один з жителів з рушниці застрелив двох собак. Потім закинув їх у машину і вивіз трупи в невідомому напрямку. Це бачили жителі, це зафіксували камери будинку. Я на місце викликала патрульну поліцію і слідчо-оперативну групу»

Як зазначає Ольга Кім, на місці події поліцейські працювали до третьої години ночі. А головний свідок переживав велике горе, адже «ці собаки  для людини були щирими друзями і втіхою, єдиною розрадою».

Пані Ольга розповіла, що вдалося встановити у цій ситуації. А саме – десь о  21 годині один з мешканців будинку, заїхавши на автівці у двір, дістав  рушницю почав стріляти у трьох собак, які лежали біля будинку.

«Одна собака померла на місці протягом хвилини, друга і третя втекли, але друга характерно, як при пораненні, заверещала після другого пострілу. Цей чоловік запитав у консьєржа, який вийшов на постріли, де третя собака, зрозуміло, що збирався стріляти і в неї. Після скоєного він відніс рушницю в свою машину, дістав з неї великий пакет, засунув в нього труп, відніс в свою машину і виїхав цією машиною в бік РК «Французький квартал». Через 5 хвилин на своїй машині повернувся у двір будинку»

Також Ольга Кім повідомила, що чоловік, який стріляв у собак, написав у чаті Viber, що собак відвіз до притулку.

«Якими словами можна назвати вбивцю гірше, ніж "вбивця"... Як живеться з таким клеймом, і як дітям і дружинам бути серед людей і дітей, які тикають пальцями і кажуть - твій тато, чоловік вбивця» - емоційно прокоментувала пані Ольга цю неординарну ситуацію.

Реакція людей на цю подію - неоднозначна

Загалом під емоційним постом на facebook-сторінці зоозахисниці вишгородці висловлювались проти насильства над тваринами, і дякували Ользі Кім за небайдужість. Адже вона завжди докладає максимум зусиль щодо порятунку тварин.

Зокрема, одна з резонансних історій, про яку повідомляв «Погляд», сталася наприкінці минулого року, коли у Вишгороді водій збив лань, покалічивши її. На жаль, фінал історії був трагічним, але Ольга Кім доклала максимум зусиль для порятунку дикої тварини.

Тепер же її небайдужість викликала багато коментарів, і не завжди схвальних.

Щодо ситуації з собаками – не все так просто, коментуючи події, деякі користувачі соцмережі розповідали, що саме «брати наші менші» вели себе не зовсім «по-братськи».

«Собаки були агресивні, нападали на людей. Ця людина, як Ви написали «знайшов в них віддушину», ігнорувала прохання людей вжити будь-яких запобіжних заходів, уникнути нападів. Я не виправдовую скоєне жорстоке вбивство. Але! просто не потрібно однобоко висвітлювати дану ситуацію. Хазяйка собак заперечувала, що вона їхня хазяйка, і плювати хотіла на прохання оточуючих убезпечити їх від цих собак»

Такий жорсткий коментар з’явився під постом Ольги Кім у Фейсбуку. І він був не єдиний. Люди розповіли про агресивність цих собак, і навіть про їхнє намагання покусати людей.

З іншого боку – жорстоке убивство тварин люди засуджували. І звертали увагу на те, що у Вишгороді недостатньо приділяють увагу убезпеченню людей від жорстокості тварин.

Як далі розвиватимуться події навколо цієї ситуації – розповімо згодом.

Ілюстрації: скріншоти коментарів під постом на facebook-сторінці Ольги Кім